رنگ الکترواستاتیک

رنگ الکترواستاتیک

رنگ الکترواستاتیک

رنگ الکترواستاتیک

رنگ الکترواستاتیک اولین بار در کشور آمریکا توسط یک شرکت آلمانی تولید شد. این شرکت توانست با ترکیب اکسترودر و حرارت، خمیر رنگ الکترواستاتیک را تولید کند. رنگ الکترواستاتیک در دو نوع رنگ پودری و مایع کوره ای در صنایع رنگ تولید می شود. مجموعه ما یکی از پیشگامان در تولید رنگ الکترواستاتیک می باشد. در مجموعه ما رنگ الکترواستاتیک به ۴ روش پیش گرما، پس گرما، مشعل پاش و مادون قرمز رنگ آمیزی می شود.

از مزیت های رنگ آمیزی با رنگ الکترواستاتیک، ایجاد لایه‌ ای نازک از رنگ، پوشش دهی و دور پوشانی مطلوبی را حاصل می نماید. به طور کلی، هر جسمی که جریان الکتریکی را انتقال دهد و مقاومت دمایی لازم برای پختِ رنگ پودری در کوره را داشته باشد، امکان این را دارد که به روش الکترو استاتیک رنگ‌ آمیزی شود. یکی از معایبی که صنعت رنگ الکترواستاتیک را در بر می گیرد، هزینه بالای اجرای آن است، که خوشبختانه با بومی سازی شدن دستگاه های کارخانه های تولید رنگ الکترواستاتیک ما و بدون وارد کردن کوچترین دستگاه یا قطعه ای، شما می توانید با بهترین کیفیت و کمترین قیمت رنگ الکترواستاتیک را از مجموعه ما خریداری نمایید.

رنگ آمیزی با رنگ الکترواستاتیک

رنگ الکترواستاتیک بیشتر برای سازندگان مبلمان و وسایل اداری فلزی، خودرو سازی و لوازم فلزی صنعتی کاربرد دارد. در شرکت ما تمامی وسایل جانبی که نیازمند رنگ آمیزی رنگ الکترواستاتیک است، با بهترین کیفیت به تولید و فروش می رسد. از جمله این لوازم می توان به تفنگ اسپری رنگ الکترواستاتیک، ماسک محافظ، لباس یک دست، عینک و دستکش مخصوص رنگ آمیزی اشاره نمود که همگی این محصولات در مجموعه ما با کم ترین قیمت و بالا ترین کیفیت به تولید می رسند.

رنگ الکترواستاتیک برای رنگ آمیزی سطوح فلزی، بهترین عملکرد را دارد. از این رو ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم تا از مجموعه ما رنگ الکترواستاتیک جهت رنگ آمیزی سطوح فلزی سفارش دهید و مورد استفاده قرار دهید. البته نا گفته نماند که مجموعه ما با استفاده از تکنیک های جدید رنگ آمیزی، توانسته خلاقیت را در ساخت و تولید بکار ببرد. مثلا این خلاقیت در مجموعه تولیدی ما برای برجسته سازی روی درب های ساختمانی اعمال می شود.

مجموعه با داشتن سابقه درخشان در تولید این محصول ، با دریافت نشان استاندارد ملی، با روش های مدرن همواره سعی در تولید محصولاتی را داشته که از کمترین مواد شیمیایی برخوردار هستند. شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت ما، با مشاهده محصولات رنگ الکترواستاتیک، با بهترین کیفیت این محصولات را خریداری نمایید.