جوشکاری آلومینیوم

جوشکاری آلومینیوم

جوشکاری آلومینیوم

جوشکاری آلومینیوم

از مهمترین معیار ها در جوشکاری آلومینیوم، انتخاب درست آلیاژ است و به علت فراوانی آلیاژ های آلومینیوم، داشتن اطلاعات کافی درباره خواص جوش پذیری این آلیاژ ها واجب است. مقدار زیادی از آلومینیوم تولیدی در جهان، در صنایع ساختمانی به‌ کار برده می‌ شود. آلومینیوم در قسمت‌ های مختلفی از ساختمان مانند در و پنجره، نمای ساختمان‌ ها، نرده‌ و حفاظ، یراق‌ آلات کابینت، ویترین مغازه‌ ها، سایه ‌بان‌ ها و در دیگر جاها مورد استفاده قرار می‌ گیرد. از این رو صنعت جوشکاری آلومینیوم صنعتی پر متقاضی در سراسر جهان و همچنین ایران است.

جوشکاری آلومینیوم، حرفه ای، سخت و نیاز مند علم است. مهارت جوشکار در جوشکاری آلومینیوم و دستگاه مورد استفاده، از عوامل موثر در عمل جوشکاری می باشد.

برای اینکه جوشکاری آلومینیوم خوب انجام شود قطعات ضخیمتر از 5 میلی متر را حدود 200 درجه و برای ضخامت های تا 20 میلی متر را حدود 400 درجه سانتی گراد گرم می کنند. در جوشکاری آلومینیوم، انتخاب درست آلیاژ فلز پر کننده بسیار دارای اهمیت بسیار است.

خواص آلومینیوم پایه بایستی با خواص سیم جوش یکسان باشد. فلز پر کننده باید استحکام مکانیکی کافی را در جوشکاری آلومینیوم ایجاد نماید. به طور کلی، جوشکاری آلومینیوم تکنیک‌ های متفاوت، گاز های محافظ جوشکاری متفاوت و فرآیند های قبل و بعد از جوشکاری مختلفی را شامل می شود. جوشکاری آلومینیوم حرفه ای است که شما قبل از انجام آن باید مهارت و علم کافی راجب آن داشته باشید، از این رو شرکت ما با در اختیار داشتن جوشکار های حرفه ای در بیشتر شهر ها، توانایی ارائه کلیه خدمات جوشکاری و همچنین فروش دستگاه های جوشکاری را دارا است.

لوازم جوشکاری

مجموعه ما با وارد کردن بهترین قطعات از بهترین کارخانه های جهان، اقدام به تولید با کیفیت ترین دستگاه های جوشکاری آلومینیوم، با پایین ترین قیمت ها کرده است. رعایت نکات ایمنی، لازمه شروع هر کاری است لذا شما عزیزان اگر خواستید شخصا اقدام به جوشکاری آلومینیوم کنید، نیازمند لوازم جانبی و لوازم ایمنی از جمله دستکش، کلاه مقنعه ای، پیش بند، شیلد و هد گیر، پابند و کلیه لوازم ایمنی که در هنگام جوشکاری آلومینیوم واجب است به تن کنید را می توانید از شرکت ما تهیه فرمایید.

تمامی محصولات این مجموعه دارای استاندارد های داخلی و جهانی بوده و ضمنا دارای گارانتی مادام العمر شرکت ما خواهند بود. کارشناسان ما به صورت آنلاین در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا به صورت رایگان به شما عزیزان مشاوره دهند.