اکستروژن آلومینیوم

اکستروژن آلومینیوم

اکستروژن آلومینیوم

اکستروژن آلومینیوم

اکستروژن آلومینیوم به روشی حجمی‌ فیزیکی گفته می شود که از آن برای تغییر در شکل آلومینیوم استفاده می گردد. در روش اکستروژن آلومینیوم، بیلت آلومینیوم، با سایز ها و ابعاد مختلف به پروفیل تبدیل می شود. این پروفیل ها در شکل ها و اندازه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. اکستروژن آلومینیوم به دو دسته‌ ی اکستروژن مستقیم و اکستروژن غیر مستقیم دسته بندی می‌ گردد.

مجموعه ما یکی از پیشگامان در تولید اکستروژن آلومینیوم است که سابقه چندین ساله در این زمینه دارد. مجموعه ما توانسته با تولید اکستروژن آلومینیوم با کیفیت، اعتماد افراد زیادی را به خود جلب نماید. در مجموعه ما اکستروژن آلومینیوم عملیات های خاصی بر روی آن انجام می شود تا کالایی با کیفیت تولید شود.عملیاتی مانند عملیات حرارتی، برش و شکل دهی در مجموعه ما بر روی اکستروژن آلومینیوم انجام می شود.

اکستروژن آلومینیوم ممکن است به دلایل دارا بودن بیلت معیوب، قالب نامناسب، لوله ای شکل شدن، ترک خوردگی داخلی و مشکلات فرآیند اکستروژن آلومینیوم مورد قبول واقع نشود. اما در مجموعه ما اکستروژن آلومینیوم با بهترین کیفیت و بدون نواقص تولید شده و این کالا کاملا تضمین شده می باشد.

قیمت اکستروژن آلومینیوم

با خرید از ما دیگر نگران خرابی و یا کم بود کیفیت محصولتان نباشید. شما می توانید هزینه اکستروژن آلومینیوم را از طریق تلفن و یا تماس گرفتن با کارشناسان با تجربه ما بدست آورید. قیمت اکستروژن آلومینیوم بسته به موارد خاص مختلف و شکل قالب های آن متغیر می باشد.

مجموعه صنعتی ما یکی از برترین کارخانه های اکستروژن آلومینیوم در ایران می باشد. در کارخانه ما تمامی فرآیند تولید به صورت اتوماتیک و با نظارت متخصصان مجرب و توانمند صورت می پذیرد. مجموعه ما با در دست داشتن بهترین تکنولوژی ها و دستگاه ها، اکستروژن آلومینیوم را با با کیفیت ترین صورت ممکن انجام می دهد.

قیمت های اکستروژن آلومینیوم در مجموعه ما بسیار به صرفه تر از دیگر تولیدی ها می باشد. شرکت ما با استفاده از روش های نوین و مدرن و با به کار گیری نیرو های توانمند داخلی، اقدام به فرآیند اکستروژن آلومینیوم در ایران کرده است.

شما عزیزان می توانید کلیه خدمات اکستروژن آلومینیوم را با بهترین کیفیت و ایمن ترین دستگاه ها و صد البته با ماهر ترین متخصصان، از مجموعه ما با نازل ترین هزینه درخواست نمایید. فقط کافی است با شماره های مجموعه تماس گرفته و بعد از مشاوره رایگان توسط کارشناسان ما، اقدام به دریافت خدمات نمایید.