آبکاری آنودایز

آبکاری آنودایز

آبکاری آنودایز

آبکاری آنودایز

یکی از خواص بسیار خاص آلومینیوم این است که در شرایط محیطی معمولی بر روی لایه تازکی از اکسید به وجود می اید که از دیگر لایه ها در برابر اکسید شدن محافظت می کند. اما این لایه بسیار نازک بوده و خود مقاومت بسیار زیادی ندارد. لذا در آبکاری آنودایز برای اینکه بتوانند از فلر آلومینیوم در ساخت بسیاری از چیز ها استفاده کنند، لایه اکسید شده آن را زخیم می کنند.

با استفاده از آبکاری آنودایز لایه اکسید بر روی فلز آلومینیوم ضخیم شده و محافظت بیشتری از آلومینیوم می کند. مجموعه ما یکی از تولیدی هایی می باشد که آبکاری آنودایز آلومینیوم را نیز انجام می دهد. این کار در مجموعه ما برای افزایش چسبندگی رنگ بر روی قطعات یا پروفیل های آلومینیوم نیز انجام می شود. در مجموعه ما مکانیزم آبکاری آنودایز با استفاده از جریان برق انجام می شود.

در مجموعه ما، با آبکاری آنودایز آلومینیوم باعث ایجاد نما و زیبایی قطعات و پروفیل آلومینیوم می شویم. لذا شما می توانید آبکاری آنودایز آلومینیوم را به ما سفارش دهید تا جلوه ای ویژه به آن ببخشید. مجموعه ما با داشتن سال ها سابقه در انجام آبکاری آنودایز آلومینیوم آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

تمامی آبکاری آنودایز آلومینیوم با رنگ های متنوع در مرکز ما قابل سفارش می باشد. شما می توانید به هر تعداد که لازم دارید آبکاری آنودایز آلومینیوم را سفارش دهید. به دلیل نوسانات بازار ما امکان ارائه قیمتی ثابت را به شما نداریم.

هزینه آبکاری آنودایز

شما می توانید هزینه آبکاری آنودایز را از طریق تلفن یا ارتباط گرفتن با کارشناسان با تجربه ما، بدست آورید. قیمت آنودایز آلومینیوم بسته به موارد مختلفی متغیر می باشد. برای اینکه بتوانید از این محصول به صرفه استفاده کنید لازم است آبکاری آنودایز آۀومینیوم را از مرکز ما سفارش دهید. چرا که ما با بالاترین کیفیت آبکاری آنودایز آلومینیوم را انجام می دهیم و با نازل ترین قیمت ها آن را در اختیار شما می گذاریم.

مرکز ما با در دست داشتن بهترین تکنولوژی ها و دستگاه ها، آبکاری آنودایز را در با کیفیت ترین صورت ممکن انجام می دهد. ما با بکار گیری افرادی حرفه ای بهترین ها را در زمینه آبکاری آنودایز آلومینیوم به شما عرضه می داریم.

تلاش مجموعه ما این است که با بکارگیری افراد مجرب بتوانیم بهترین خدمات آبکاری آنودایز را به مردم ارائه دهیم. کارشناسان ما همه روزه آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشند. با انتخاب ما نتیجه ای خوب برای خود رقم بزنید.