چمدان آلومینیوم

چمدان آلومینیوم

چمدان آلومینیوم

امروزه چمدان یکی از مهمترین وسایل زندگی، برای مسافرت می باشد. چمدان ها نقش بسیار مهمی در راحتی سفر دارند زیرا اگر چمدانی جا دار و با کیفیت ساخته شود می تواند در طول سفر کمک شایانی به انسان بدهد. چمدانی که در این مقاله می‌ خواهیم به شما معرفی کنیم، چمدان آلومینیوم است. این چمدان در شرکت ما در رنگ ها، ابعاد و شکل های مختلف تولید می شود. از ویژگی های چمدان آلومینیوم تولید شده توسط ما می توان به امنیت بالای این محصول اشاره نمود که با قفل های دوگانه تایید شده توسط TSA محافظت شده اند.

محصول چمدان آلومینیوم دارای چرخ‌ های اسپینر چند جهته بی صدا نیزمی باشند. در مجموعه ما چمدان آلومینیوم دارای دستگیره کششی آلومینیومی می بشد که قابلیت تنظیم در چند ارتفاع برای افراد با قد ها مختلف را دارد. ترمز دستی ABS هم روی دستگیره این محصول پیاده شده است که در صورت نیاز، با فشار دادن این دکمه، چرخ ها قفل می شوند و چمدان می ایستد.

لوازم جانبی چمدان آلومینیوم که شامل چرخ ها، دستگیره کششی و قفل های TSA می باشد، توسط شرکت ما به مدت سه سال پس از خرید، رایگان تعویض می شوند و دارای گارانتی هستند. شما می توانید این چمدان های زیبا و سبک را از مجموعه ما سفارش دهید. یکی از دلایلی که از آلومینیوم در ساخت چمدان آلومینیوم استفاده می کنیم این است که بسیار سبک بوده و حمل آن را برای ما شما آسان می کند.

افزون بر این چمدان آلومینیوم تولید شده توسط ما بسیار زیبا و جا دار طراحی شده است. از دیگر محصول شرکت ما، چمدان آلومینیوم دستی است که امروزه لازمه ی هر مرد و زن شاغلی می باشد، این دو محصول را می توانید با بالاترین کیفیت و نازل ترین هزینه، از مجموعه ما خریداری کنید. شرکت ما با توجه به نیاز مردم، اقدام به تولید روز افزون چمدان آلومینیوم کرده و به سایر کشور ها صادر می کند.

تولید چمدان آلومینیوم

این محصول تولید شده در شرکت ما دارای گواهی استاندارد داخلی و جهانی می باشد. چمدان آلومینیوم در شرکت ما در انواع سایز ها، رنگ ها و شکل ها، یک نفره، دو نفره و چندین نفره به تولید و فروش می رسد. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های فروشنده چمدان، محصول ما را خریداری کنید، همچنین برای سهولت شما عزیزان در خریداری چمدان آلومینیوم، سایتی برای شما مهیا کرده ایم که بتوانید به راحتی محصولات را مشاهده و خریداری بفرمایید.

لطفا برای دانلود کاتالوگ کلیک کنید.