لوله آلومینیوم

لوله آلومینیوم

لوله آلومینیوم

لوله آلومینیوم

لوله آلومینیوم با توجه به کاربرد و مصارف آن در صنايع مختلف، در سايز ها، ضخامت هاو آلياژ های مختلف توليد و عرضه مي گردد. لوله آلومینیوم با توجه به کاربرد آن در صنایع مختلف، با ضخامت و سایز های مختلفی تولید و وارد بازار می شود. لوله آلومینیوم در صنایع مختلفی از جمله صنعت ساختمان، صنعت حرارتی، صنعت هوا فضا، صنعت نظامی و دیگر صنایع کاربرد های مختلفی دارد.

بیشترین ضخامت مورد استفاده برای لوله آلومینیوم ضخامت های 1 تا 4 میلی متر بوده و شاخه ها 6 متری هستند. هر يک از صنايع نسبت به کاربرد آن در آن صنعت، آلياژ آلومينيومی مخصوصی را استفاده می کنند که نام دیگر آن لوله آلومينيوم آلياژی می باشد.

لوله آلومینیوم بدلیل جنس فلز بکار رفته ویژگی های خاصی دارد، از جمله خم پذيری لوله آلومينيوم، استحکام، خوش تراش بودن لوله آلومينيوم، آنادايز پذير بودن، قابليت جوش کاری، قابليت بريزينگ این لوله و بسياری دیگر از ويژگی هايی که در لوله آلومینیوم جای گرفته است و لذا استفاده از آن برای صنعت گران بسیار به صرفه و کاربردی می باشد.

انواع لوله آلومینیوم

انواع لوله آلومینیوم را می توان در استاندارد ساخت، سایز، ضخامت، جنس، انتها و طول لوله دسته بندی کرد. مجموعه ما با دریافت استاندارد های داخلی و بین المللی، توانایی ساخت و تولید لوله آلومینیوم در انواع سایز ها و شکل را با توجه به نیاز و سفارش شما مشتریان عزیز دارد. شما می توانید لوله آلومینیوم را با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت، از مجموعه ما خریداری نموده و استفاده کنید.

لوله آلومینیوم در کارخانه های ما به صورت تمام اتوماتیک و با نظارت متخصصان مجرب و توانمند تولید و پا به عرصه فروش می گذارد. همچنین شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در واحد فروش، به صورت آنلاین گفت و گو کرده و راهنمایی شوید. شرکت ما همواره در تولید لوله آلومینیوم در کشور پیشتاز دیگر شرکت ها بوده است و باعث افتخار ما می باشد که تمامی محصولات از جمله لوله آلومینیوم، تمام و کمال در مجموعه ما بصورت بومی ساخته می شود.

علاوه بر مشتریان داخلی فراوان، محصولات شرکت ما با بسته بنده های خارجی زبان، به کشور های مختلف نیز صادر می شود. همانطور که گفته شد، لوله آلومینیوم با کمترین قیمت در شرکت ما به فروش می رسد اما به دلیل نوسانات شدید بازار، قیمت ثابتی را نمی توان برای محصولات در اختیار شما گذاشت. شما می توانید با کارشناسان ما ارتباط گرفته و از قیمت های روز اطلاع حاصل نمایید.

لطفا برای دانلود کاتالوگ کلیک کنید.